wtorek, 19 lipca 2016


                      Wakacje 2016 Hajduszoboszlo 
Tak jak już wam wcześniej pisałam, mam dla was post wakacyjny z Węgier. Pojawią się dwa wpisy jeden z Hajduszoboszlo a drugi z Budapesztu :) Do Hajduszo pojechałam na 7 dni.
Co można tam zobaczyć?  Do Hajduszoboszlo jedzie się przede wszystkim na baseny lecznicze , ciepłe wody. Jest to Największy kompleks wodny w Europie!


Basen dzieli się na 4 strefy. Pierwsza z nich to Plaża. baseny rozmieszczone są w parku o powierzchni 30 hektarów, w skład wcodzi 13 basenów . Moim ulubionym miejscem jest ,,Plaża Sródziemnomorska''  Piaszczysta plaża, statki piratów, latarnia morska oraz rzędy drzew palmowych gwarantują atmoswerę znad Morza Śródziemnego. 

Kolejne z nich to Kąpielisko lecznicze,  Aquapark. (Na jego terenie  znajduje się 15 róznych  Gigantycznych zjżdżalni), oraz Aqua-Place 


Na terenie kompleksu znajduje się także jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje, w tym możliwość wypożyczenia łodzi i rowerów wodnych

                       


Spośród tradycyjnych basenów największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami. Obiekt obejmuje również centrum sportowe, w którym można grać w siatkówkę plażową, tenisa nożnego, tenisa stołowego, piłkę nożną plażową oraz tenisa.

Co można robić po basenie? 

Wieczorem na mieście czeka na nas Dużo barów, kramów, restauracji. Co wieczór organizowana jest ogromna dyskoteka. Wielkim plusem wszystkich restauracji jest muzyka na żywo. Na mieście również można posłuchać licznych występów.

                        Cały pobyt oceniam 9/10. Polecam to miejsce wszystkim który kochają wodę, baseny. Jest to świetne miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych każdy znajdzie coś dla siebie :). Napiszcie mi gdzie wy pojechaliście na Wakacje. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące Hajduszoboszlo piszcie śmiało! Do Następnego Postu :* 

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajnie się zyta :)
    Zapraszam do mnie na 5:)
    http://obrane-cele-to-marzenia.blogspot.com/2016/08/5-wtracenie-losu.html

    OdpowiedzUsuń