niedziela, 14 sierpnia 2016

 Naklejki Z-Desing.
Hejka! Tak jak wam wcześniej wspominałam dzisiaj zaczynam nową serię postów. Będzie to testowanie różnych produktów. Dzisiaj zrecenzuje Wam naklejki firmy Z-Desing.

Kilka słów od producenta: Plakietki samoprzylepne do ozdabiania, naklejania, majsterkowania. Naklejki Z-Design idealne do dekorowania, projektowania, oznaczania i zabawy!

Największym plusem tych naklejek jest mocny klej, bardzo dobrze się trzymają,Trudno jest je potem odkleić. Naklejki są bardzo staranie wykonane przez co są kolorowe i pomysłowe.


Naklejki z rodzaju Creative czy Premium nadają się nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Wystarczy odrobina kreatywności, żeby je wykorzystać. Świetnie się nadają jako opis przetworów na zimę. Naklejki możemy wykorzystać również gdy wysyłamy prośby o autograf, dla ozdoby koperty bądź listu. Myślę, że będzie to miłą odmianą od zwykłej białej koperty ;) Rok szkolny zbliża się coraz szybciej, więc fajnie by było ozdobić sobie zeszyty właśnie takimi naklejkami.


Jeśli chcielibyście kupić takie naklejki wystarczy napisać TUTAJ  :) Ja jak najbardziej polecam wszystkim te naklejki, dla dzieci to niezła frajda, a my możemy sobie uporządkować i poozdabiać różne rzeczy :).

Kochani napiszcie mi co sądzicie o tej recenzji, czy wam się podoba,czy podobają się wam zdjęcia :) Życzę wam miłej niedzieli! :)

8 komentarzy: